Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://kasy.opa-row.pl. Strona internetowa jest własnością firmy OPA-ROW sp. z o.o.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Strona kasy.opa-row.pl ma wyłączoną możliwość dodawania komentarzy przez użytkowników.

Media

Strona nie umożliwia umieszczania mediów (plików multimedialnych zdjęć, grafik) przez odwiedzających stronę.

Formularze kontaktowe

Nasza strona nie posiada formularzy kontaktowych.

Ciasteczka

Nasza strona nie posiada możliwości zalogowania, ani dodania własnej treści. Obsługa ciasteczek jest włączona i są one wykorzystywane tylko do poprawnego wyświetlania strony.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Twoje dane nie są przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili. Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.Dane są przechowywane tylko przez czas niezbędny do obsługi zgłoszenia.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Twoje dane kontaktowe

OPA-ROW sp. z o.o.
ul. Rymera 40c
44-270 Rybnik
e-mail: kasy@opa-row.pl